İ.Uğur son yazısında şöyle bir başlık atmış: DENİZDE KUM, MUKTEDİRDE PARA...


Konu yine eften püften, yine masal anlatıyor, yazıları pek beğenilmese de elinde kalan son köşesinde çaresiz bir şeyler zırvalıyor. İşte, şimdi biz soralım İ.Uğur'a...

Denizde kum, İ.Uğur'da para... şimdi tekrar tekrar soralım İ.Uğur'a. Evet, bu büyük serveti nereden edindin, cankurtaranlıktan mı kazandın, langırt salonundan mı, pastanecilikten mi, artistlikten mi, sattığın kitaplardan mı, yoksa yoksa gazetecilikten mi! Bu servet bu işlerle kazanılmaz, şantajla desek öyle söyleniyor ama kimse sana ne kadar verdiğini söylemiyor, arena programından elde ettiysen böyle bir servetin vergisi nerde, kdvsi nerede? Dürüstmüş, mertmiş, doğruymuş, namusluymuş, eli tertemizmiş (elleri siyah eldiveden siyah olmasın da) bunlar zırva zırva, sen ortaya çıkıp bugüne kadar nereden ne kazandığını, ne kadar kdv ve ne kadar vergi ödediğini, herne kadar müseccel vergi kaçakçısı olmana rağmen program başına aldığın paralar için tvlere düşük fatura kesip kesmediğini bir bir öğrenmesi lazım seni sevenler, güvenenler, inananların öğrenme hakkına sahip olduklarını hatırlatalım.  


Denizde kum, sende nereden bu para İ.Uğur anlat bakalım. Ama uyuttuğun okurlarına anlattığın masallara benzemesin,  biz senin masallarını yutmayız masalcıbaşı İ.UĞUR!
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×