Değerler...

  • Dolar 4.6794
  • Euro 5.4552
  • GR ALTIN 191.08
  • ÇEYREK 311.67

BAŞARI KOLEJİ ANAOKULUNDAN MUHTEŞEM GÖSTERİ!

Gülcan ÜNAL PEKER Başarı Koleji Basın & Medya Koordinatörü E-posta: unal.gulcan@gmail.com

BAŞARI KOLEJİ ANAOKULUNDAN MUHTEŞEM GÖSTERİ!
  • 20 Şubat 2017, Pazartesi 16:29
 Başarı Koleji Anaokulu öğrencileri ailelerine muhteşem gösterilere sahne olan keyif ve gurur dolu bir gece yaşattılar. Muhteşem geceye akın eden Başarı Koleji velileri konferans salonunu hınca hınç doldurarak öğrencilerine ve okullarına verdikleri önemi gösterdiler.
Başarı Koleji’nin minik öğrencileri danslarıyla velileri coştururken, birbirinden güzel gösterileriyle kendilerine hayran bıraktılar. Başarı Koleji Minikleri, birbirinden güzel dans ve jimnastik gösterilerini, Kafkas oyununu, vals gösterisini, halkoyunlarını,  modern dans gösterilerini ve müzik dersinde öğrendikleri şarkıları düzenlenen gecede davetlilere sergilediler.
Başarı Koleji konferans salonunda düzenlenen geceye veliler yoğun ilgi gösterdi. Yaklaşık 500 kişiyi ağırlayan Başarı Koleji, salona ekstra sandalyeler ile takviye yaparak yoğunluğu karşılamaya çalıştı. Gösterilen yoğun ilgiden son derece memnun olan Anasınıfı öğrencileri kendilerine duydukları özgüven, sahne duruşu ve yaptıkları birbirinden güzel gösterilerle konferans salonunu dolduran veli ve öğretmenlerinden tam not aldı.

Neşe ve coşkuları gözlerinden okunan minikler mutluluklarını aileleri ve öğretmenleriyle paylaştılar. Gösterilerinin sonunda sahneye çıkan minik öğrenciler, Anasınıfı Öğretmenleri Nazife Şahin, Pelin Şevik, Banu Zengin ve Hüsna Akkoca’nın elinden ‘Başarı’ sertifikalarını aldılar.

Velilerin yoğun katılımı ve ilgiyle izlediği gecede minik öğrenciler ilk kez belge alma heyecanı yaşadılar. Belgelerini alırken yaşadıkları mutluluk ve heyecanlı tavırlar, renkli görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu. 

Anasınıfı öğrencilerinin başarılarının kendileri için tesadüf olmadığını, pırıl pırıl çocukların tesadüfe yer bırakmadıklarını söyleyen Başarı Koleji İlkokul Müdürü Ali İbrahim Öz, “Okul öncesinde öğrenilen şeyler hayat boyu kalıcı öğrenmeler oluyor. Çocuklarımız buradan aldıkları eğitim – öğretimin yanı sıra kendilerine olan özgüvenleriyle neler başarabileceklerini gösterdiler. Böylesine güzel çocuklar yetiştirdiğiniz için sizleri ve bu etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen herkesi kutluyorum.” dedi.
Başarı Koleji Genel Müdürü Nazmi Ünal, programın sonunda gösterinin hazırlanmasında emeği geçen öğretmenlerini sahneye davet ederek kutladı. Sahnede toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle program sona erdi.
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık