Değerler...

  • Dolar 4.6794
  • Euro 5.4552
  • GR ALTIN 191.08
  • ÇEYREK 311.67

BAŞARI KOLEJİ YÖNETİMİNDEN TEOG KADROSUNA ŞAMPİYONLUK YEMEĞİ!

Gülcan ÜNAL PEKER Başarı Koleji Basın & Medya Koordinatörü E-posta: unal.gulcan@gmail.com

BAŞARI KOLEJİ YÖNETİMİNDEN TEOG KADROSUNA ŞAMPİYONLUK YEMEĞİ!
  • 14 Şubat 2017, Salı 23:06

Başarı Koleji öğrencilerinin, 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı 1.Ortak Sınavında (TEOG-1’de) olağanüstü bir başarıya imza atarak, Manavgat’ta tek okulda 2 Türkiye Birinciliği ve rekor genel ortalama ile Manavgat’ta yine zirvede yer almasını kutlamak amacıyla, Başarı Koleji Yönetimi, TEOG öğretmen kadrosuna J’adore Deluxe Hotel’de muhteşem bir akşam yemeği organizasyonu ile jest yaptı.

Başarı Koleji Yönetimi tarafından organize edilen kutlama yemeğine Başarı Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Numan Gödek, Başkan Yardımcısı Erdoğan Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Osman Kara, Nasuh Tezcan, Mehmet Ali Dedeoğlu, İlhan Güzel, Genel Müdür Nazmi Ünal, Ortaokul Müdürü Savaşkan İlmak, İlkokul Müdürü Ali İbrahim Öz, 8.sınıf branş öğretmenleri ve etüt öğretmenleri olmak üzere TEOG grubu öğretmenler tam kadro katıldı.

NUMAN GÖDEK: “MANAVGAT’IN ‘BAŞARI’ GELENEĞİ YİNE DEĞİŞMEDİ!”

Düzenlenen kutlama yemeğinde Başarı Koleji Yönetimi adına konuşma yapan Başarı Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Numan Gödek, “TEOG sınavında Manavgat’ta tek okulda Başarı Koleji’nden 2 Türkiye birinciliği ve rekor genel ortalamamız ile Manavgat’ın ‘BAŞARI’ geleneği yine değişmedi. Çıtamız, kültürümüz, geleneğimiz her geçen yıl biraz daha yükseliyor ve Başarı Koleji, çok bilinçli bir yürüyüşle bölgenin eğitim odağına dönüşüyor. Bu süreci Yönetim Kurulumuz da gururla takip ediyor.

Bugüne kadar elde ettiğimiz başarıları ve bu yıl, çok zor bir sınav uygulanmış olmasına rağmen okulumuzun elde ettiği taktire şayan başarıyı, biz tamamıyla ekip ruhuna ve çağdaş gelişmelere duyarlı oluşumuza bağlıyoruz. Elbette bugüne dek elde ettiğimiz 28 Türkiye Birinciliği ve bu son TEOG başarımız bir kıvanç vesilesidir. Bununla birlikte yurt ve millet sevgisinin, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlılığın, milleti ayakta tutan kanun ve kurallara saygının da en doğru, en istikrarlı öğretisini gelecek kuşaklara aktarıyoruz. Bu başarıların elde edilmesinde emeği geçen öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize, herkese çok teşekkür ediyorum.”dedi.

NAZMİ ÜNAL: “BAŞARI KOLEJİ TEOG’DA YİNE ZİRVEDE!”

Başarı Koleji Genel Müdürü Nazmi Ünal: “İyi sonuç vermiş bütün iyi niyetli çalışmaların sırrı öncelikle takım çalışmasıdır. Biz de öğretmen-öğrenci-veli bağlamında çok verimli iletişim ve işbirliği oluşturduk. Fakat başarıyı doğuran zincir bununla da sınırlı değil; başta çağa uygun okul kurgumuzun mimarı durumundaki Yönetim Kurulu’muz olmak üzere, tüm akademik ve sosyal etkinliklerimizi olağanüstü bir enerjiyle destekleyen, güçlendiren Okul Aile Birliğimiz, yine çok verimli bir koordinasyon içerisinde çalışan İlkokul ve Ortaokul yönetimlerimiz, yemekhaneden diğer ofislere varıncaya dek tüm personelimiz bu gurur verici başarının ortağıdır, paydaşıdır. Başarı ailesinin her bir mensubuna bu doğrultuda ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Herkes bilmelidir ki Başarı’nın yolculuğu, her sınavın bitiminde bir sonraki sürecin planlanmasıyla yeniden başlar. Şimdiye kadar elde ettiğimiz bütün başarılar, metodolojik olarak bundan sonra kendimizi neyle sınayacağımızın da göstergesi. Kendimizi sınamak için yüzleşeceğimiz şey uzakta bir yerde değil, kendi yerleşkemizde. Şimdi, kendi çıtamızı aşmaya odaklandık. Tahmin etmiyoruz, gayet iyi biliyoruz ki hem nisan ayında gerçekleşecek 2.TEOG sınavında hem de gelecek yıllarda yine zirvede olacağız. Bunu sağlayacak güçlü gelenek, program, deneyim ve kaliteli kadro Başarı’da. Onun için de Başarı zirvede” diyerek tamamladı. 


Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık