Değerler...

  • Dolar 6.2938
  • Euro 7.3957
  • GR ALTIN 242.85
  • ÇEYREK 395.97

Muş'ta“Yıl Sonu Okul Müdürleri Toplantısı” Yapıldı

Muş’un Bulanık ilçesinde “Yıl Sonu Okul Müdürleri Toplantısı” Bulanık İlçe Millî Eğitim Müdürü Deniz Edip, başkanlığında gerçekleştirildi.

Muş'ta“Yıl Sonu Okul Müdürleri Toplantısı” Yapıldı
  • 10 Haziran 2016, Cuma 20:53
 2015 -2016 eğitim ve öğretim yılı sene sonu toplantısı Bulanık Halk Eğitim Konferans Salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip başkanlığında gerçekleştirildi. Yapılan toplantı da yılsonu değerlendirmesi yapılarak gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi alış verişi yapıldı. Gerçekleştirilen toplantıda ortaokul 8. sınıf öğrencilerinin girdiği TEOG sınavlarında istenilen başarının elde edildiği, başarı oranının da artış gözlendiği vurgulandı. Ayrıca ortaöğretimde istenilen hedeflere ulaşılamadığına dikkat çeken okul müdürleri, kız çocuklarının okullara devamının sağlanması için daha gayretli ve özverili çalışmaların yapılması gerektiğini belirttiler. İlçe genelindeki okullarda kültürel ve sosyal faaliyetlerde ciddi anlamda ilerleme kaydedildiğini belirten Bulanık İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip, ilçede özelikle TÜBİTAK projelerinde ciddi gayretler gösterildiğini belirtti.
Bulanık İlçe Şube Müdürü Veysi Bora da yaptığı konuşmada, her okulda yaz kurslarının açılabileceğini belirterek bu konuya hassasiyet gösterilmesi gerektiğini söyledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip ve Şube Müdürü Veysi Bora okul müdürlerinin toplantıya katılımlarından dolayı ve yıl boyunca göstermiş oldukları özverili çalışmaları, hassasiyetleri ve gayretlerinden dolayı tüm eğitim camiası çalışanlarına teşekkürlerini ilettiler.
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık