Değerler...

  • Dolar 5.6614
  • Euro 6.5043
  • GR ALTIN 222.35
  • ÇEYREK 364.30

Aydın Jandarması suçluların peşinde...

Yayınlanan bültenler aşağıdadır. (CEZAEVİ FİRARİSİ JANDARMADAN KAÇAMADI) (TARİHİ ESER KAÇAKÇILARI JANDARMADAN KAÇAMADI) Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Aydın Jandarması suçluların peşinde...
  • 09 Şubat 2017, Perşembe 13:05

Aydın İl Jandarma Komutanlığı, Kuyucak İlçe Jandarma Komutanlığınca hırsızlık ve cezaevinden firar suçlarından aranmakta olan T.B. İsimli şahsın kayran mahallesinde M.Y. İsimli şahsın evinde olduğu ihbarı alınmıştır.

 

Kuyucak İlçe Jandarma  Komutanlığı asayiş timlerince, yapılan operasyon sonucu T.B. İsimlyi şüpheli yakalanmıştır.

 

Yakalanan T.B. İsimli şüpheli sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmayı müteakip Nazilli e tipi kapalı ceza infaz kurumuna teslim edilmiştir.

 

Aydın İl Jandarma Komutanlığı, sorumluluk bölgesinde halkın huzur ve mutluluğunu sağlamak maksadıyla, suç işleyerek halkın huzuru ve asayişini bozan firari şahısların yakalanarak adalet önüne çıkarılmasına yönelik faaliyetlerine aralıksız devam edecektir.

 

 (TARİHİ ESER KAÇAKÇILARI JANDARMADAN KAÇAMADI)

Aydın İl Jandarma Komutanlığı Söke İlçe Jandarma Komutanlığınca, 06 şubat 2017 tarihinde Söke İlçesi Ağaçlı Mahallesinde icra edilen önleyici kolluk faaliyetinde, araç kontrolünde esnasında şüpheli hareketlerde bulunan H.K., Y.Ö. Ve Y.E.C.  durdurulmuştur.

Yapılan kimlik sorgulamalarında hırsızlık, uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak, 6136 sayılı kanuna muhalefet suçlarından aranan H.K., güveni kötüye kullanma, uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak suçlarından aranan Y.Ö ve uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak, 6136 sayılı kanuna muhalefet ve uyuşturu veya uyarıcı madde imal ve ticareti suçlarından aranan Y.E.C. İsimli şahıslar yakalanmıştır.

Adli makamların talimatı ile yapılan aramada (1) adet çiçek desenli bakır renkli küllük, (7) adet sikke metal para, (1) adet tokmakbaşlı gül ağacından yapılma asa ve (1) adet nal çivisine el konulmuştur.

Adli makamların talimatı doğrultusunda uyuşturucu ve uyarıcı madde bulundurmak veya kullanmak suçundan hakında yakalama kararı bulunan Y.E.C. İsimli şahıs gözaltına alınmıştır.

 Ayrıca sürücü Y.Ö. İsimli şahsın daha önceden uyuşturucu veya uyarıcı madde etkisi altında araç kullanmak suçundan sürücü belgesine el konulduğu,, sürücü belgesiz olarak araç kullanmak suçundan para ceza kesilerek araç trafikten men edilmiştir. 

Aydın İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde, halkımızın huzur ve mutluluğu için her türlü olayın önlenmesi ile suç işleyenlerin yakalanmasına yönelik çalışmalara aralıksız olarak devam etmektedir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
DSC_0183.JPG   

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık