Değerler...

  • Dolar 5.6614
  • Euro 6.5043
  • GR ALTIN 222.35
  • ÇEYREK 364.30

Aydın Jandarmasının başarısı...

(AYDIN JANDARMADAN TERÖR OPERASYONU) BÜLTEN AYNEN AŞAĞIDADIR.

Aydın Jandarmasının başarısı...
  • 01 Şubat 2017, Çarşamba 0:46
  AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI, EFELER İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞINCA AYDIN İLİ EFELER, GERMENCİK VE KUŞADASI İLÇELERİNDE PKK /PYD TERÖR ÖRGÜTÜNE MADDİ GELİR ELDE ETMEK MAKSADIYLA UYUŞTURUCU SATICILACAĞINA YÖNELİK ALINAN DUYUMLAR ÜZERİNE PLANLI FAALİYET İLE ÇALIŞMALARA BAŞLANILMIŞTIR.
AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞINCA AYDIN İLİ GERMENCİK İLÇE MERKEZLİ YAPILAN ARAŞTIRMALAR NETİCESİNDE PKK/PYD TERÖR ÖRGÜTÜNE ÜYE OLMAK, UYUŞTURUCU VE UYARICI MADDE TİCARETİ YAPMAK VEYA SAĞLAMAK VE SUÇ İŞLEMEK AMACIYLA KURULAN ÖRGÜTE ÜYE OLMAK SUÇLARIDA DAHİL OLMAK ÜZERE (9) AYRI SUÇTAN ARANAN M.Y. İSİMLİ ŞAHIS İLE BU ŞAHSA YARDIM VE YATAKLIK ETTİKLERİ TESPİT EDİLEN (4) ŞAHSIN YAKALANMASI İÇİN 25 OCAK 2017 TARİHİNDE KUŞADASI GÜZELÇAMLI MAHALLESİNDE BİR ADRESE AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞINA BAĞLI EFELER İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI ASAYİŞ TİMLERİNCE OPERASYON YAPILMIŞTIR.

YAPILAN OPERASYONDA (2) BAYAN (3) ERKEK ŞAHIS OLMAK ÜZERE M.Y. İSİMLİ ŞAHIS VE AYNI EV İÇERİSİNDE AÇIKTA BIRAKILMIŞ EŞYA HAKKINDA HIRSIZLIK SUÇUNDAN ARANAN Ö.A. İLE ,U.B., E.G., A.D. İSİMLİ ŞAHISLAR UYUŞTURUCU MADDE İLE BİRLİKTE YAKALANMIŞTIR.

YAPILAN ARAMADA, BONG DİYE TABİR EDİLEN (2) ADET BONZAİ İÇME APARATI,    (1) ADET EXTSY HAP VE (3) GR. KUBAR ESRAR MADDESİ, (1) ADET UCU KESİK AV TÜFEĞİ (1) ADET TABLET VE (1) ADET LAPTOP, (7) ADET CEP TELEFONU ELE GEÇİRİLMİŞTİR.

YAKALANAN M.Y., A.D., E.G., Ö.A., VE U.B.,İSİMLİ ŞÜPHELİLER ADLİ MAKAMLARA SEVK EDİLMEK ÜZERE GÖZALTINA ALINMIŞLARDIR. 

AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI SORUMLULUK BÖLGESİNDE HALKIN HUZUR VE MUTLULUĞUNU SAĞLAMAK MAKSADIYLA, VATANDAŞLARIN CAN VE MAL GÜVENLİĞİNİ TEHDİT EDEN HER TÜRLÜ TERÖR VE UYUŞTURUCU TACİRLERİNE YÖNELİK OLARAK YAPILAN FAALİYETLERE DEVAM EDİLECEKTİR.
KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR.


Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık