Değerler...

  • Dolar 6.0197
  • Euro 6.9241
  • GR ALTIN 229.37
  • ÇEYREK 373.43

GÖÇMENLERİN ÖLÜMÜNE NEDEN FİRARİ ORGANİZATÖR, ÇALDIĞI BÜYÜKBAŞ HAYVANLARLA YAKALANDI

Aydın Jandarmasının bülteni aşağıdadır,

GÖÇMENLERİN ÖLÜMÜNE NEDEN FİRARİ ORGANİZATÖR, ÇALDIĞI BÜYÜKBAŞ HAYVANLARLA YAKALANDI
  • 19 Ocak 2017, Perşembe 17:01
 AYDIN İL J.K.LIĞI KOÇARLI İLÇE J.K.LIĞINCA, 13 OCAK 2017 TARİHİNDE KOÇARLI İLÇESİ HAYDARLI MAHALLESİNDE HIRSIZLIK MALI OLABİLECEĞİ DEĞERLENDİRİLEN (2) ADET BÜYÜKBAŞ HAYVANIN BİR KAMYONETLE SEVK EDİLECEĞİ DUYUMUNUN ALINMASI ÜZERİNE BÖLGEDE İCRA EDİLEN ÖNLEYİCİ KOLLUK GÖREVİ ESNASINDA, BAHSE KONU KAMYONET BÜYÜKDERE MAHALLESİNDE YAKALANMIŞTIR.
ARAÇTA BULUNAN HAYVANLARIN KULAK KÜPELERİNİN BULUNMAMASI VE ARAÇ SÜRÜCÜSÜ A.K. TARAFINDAN HAYVANLARIN T.A. İSİMLİ ŞAHISTAN SATIN ALDIĞINI BEYAN ETMESİ ÜZERİNE YAPILAN TAHKİKATTA, HAYVANLARIN S.Ç. İSİMLİ ŞAHSA AİT OLDUĞU VE T.A. İSİMLİ ŞAHIS TARAFINDAN ÇALINARAK A.K. İSİMLİ ŞAHSA SATILDIĞI TESPİT EDİLMİŞTİR.

HAYVAN HIRSIZLIĞI İLE İLGİLİ OLARAK GÖZALTINA ALINARAK HAKKINDA İŞLEM BAŞLATILAN T.A. İSİMLİ ŞAHSIN YAPILAN UYAP SORGUSUNDA, 18.11.2016 TARİHİNDE DİDİM’DE GÖÇMENLERİ TAŞIYAN BİR TEKNENİN BATMASI SONUCU (6) GÖÇMENİN ÖLDÜĞÜ OLAYIN ORGANİZATÖRÜ OLMASININ YANINDA “DOLANDIRICILIK, GÖÇMEN KAÇAKÇILI VE KASTEN ÖLDÜRME” OLAYLARINDAN DA ARANMAKTADIR.

A.K. İSİMLİ ŞAHSIN ARACINDA ELE GEÇİRİLEN VE S.Ç. İSİMLİ ŞAHSA AİT OLDUĞU TESPİT EDİLEN HAYVANLAR SAHİBİNE TESLİM EDİLMİŞ OLUP, “GÖÇMEN KAÇAKÇILIĞI, DOLANDIRICILIK, KASTEN ÖLDÜRME VE HAYVAN HIRSIZLIĞI” İLE İLGİLİ OLARAK HAKKINDA İŞLEM YAPILAN T.A. İSİMLİ ŞAHIS İSE ADLİ MAKAMLARA SEVK EDİLMİŞTİR.

AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI SORUMLULUK BÖLGESİNDE, HER TÜRLÜ OLAYIN ÖNLENMESİ İLE SUÇ İŞLEYEREK HALEN FİRAR DURUMUNDA BULUNAN ŞAHISLARIN YAKALANMASINA YÖNELİK ÇALIŞMALARA ARALIKSIZ OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR.

KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR.

                                                                                     AYDIN VALİLİĞİ
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık