Değerler...

  • Dolar 3.7593
  • Euro 4.6663
  • GR ALTIN 162.75
  • ÇEYREK 266.30

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Size ne? İzin ve icazeti sizden mi alacaktık?

Partisinin TBMM grup toplantısında konuşan MHP Lideri Bahçeli'den gündeme ilişkin flaş açıklamalarda bulundu. Bahçeli, “Eli kanlı aydınlıkçılar, cumhuriyetten geçinen fesat yuvaları ağız birliği etmişçesine MHP'ye saldırıyor. 'Neden evet diyorsunuz?' diyorlar! Size ne? izin ve icazeti sizden mi alacaktık? Bunlar çılgına dönüp kudursalar da millet için 'evet', devlet için 'EVET', Cumhuriyet için 'EVET', Türklüğün bekası için 'EVET' diyeceğiz” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Size ne? İzin ve icazeti sizden mi alacaktık?
  • 07 Şubat 2017, Salı 14:22
 Partisinin TBMM nda konuşan , ", her türlü engellemelere rağmen vatanına hizmet etmenin gururunu yaşıyor. İlkesizler bir kez daha devrededir. Azgınca faaliyettedirler. Karanlık emelleri hiç olmadığı kadar faaldir. Milli iradeden korkanlar nifak kuyruğundadır. Her türlü yalanı devreye soksalarda Türk milletinin egemenlik hakkına ambargo koyamayacaklardır. Millet son karar mercidir. MHP lobilerin, kulislerin zümre ve kaymak tabakaların partisi değildir. Bizim yönümüz hakka dönüktür. Sözümüz millettir" dedi.

Bize dava hatırlatması yapanlar en başta kimlerle yan yana durduklarını ahlak ve cesaretleri varsa itiraf etsinler. Bunu yapamazlarsa ya önümüzden çekilecekler ya da üstüne basıp geçmemizden rahatsız olmayacaklar.

Devlet Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkan satırlar başlıklar halinde şöyle:

"TÜRK'E KEFEN BİÇEN KOKUŞMUŞLAR DEVAMLI KÖR BİR ARAYIŞ İÇİNDE OLDULAR"

Aramıza karamsarlık sokmaya çalışan mihraklar dün olduğu gibi bugün de vardır. Bu nedenle 48 yıldır şeytan taşladık, 48 yıldır melaneti kovaladık. İçimizden devşirilenler, dışarıdan toplananlar bu kutlu çatıyı devirmek için durmadan çalıştı. Türk'e kefen biçen kokuşmuşlar devamlı kör bir arayış içinde oldular, kirli bir fırsat kolladılar. MHP düşmanlığını diri tuttular. Ama unuttukları bir gerçek vardı ki o da; MHP Türk tarihinin canlı ve cesaret dolu bir simgesidir. 3 hilal Türk islam medeniyetinin yadigarıdır. MHP hürmet ve hayranlıkla andığımız ecdadımızın buyruklarına sadıktır. Aksini iddia edenler geçmişteki rezillerin bugünkü elebaşlarıdır. Fikriyatımızın kaynağı 48 yıldır değişmemiştir. Bize dava hatırlatması yapanlar en başta kimlerle yan yana durduklarını ahlak ve cesaretleri varsa itiraf etsinler. Bunu yapamazlarsa ya önümüzden çekilecekler ya da üstüne basıp geçmemizden rahatsız olmayacaklar. Türk milliyetçiliği şerefli bir hüvviyettir.

"ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ KAPSAMINDA EVET KARARIMIZDA YAKIN TEHDİTLER BELİRLEYİCİ OLDU"

Bu hedef mukaddes bir emanetin muhafazasıdır. Beka bize atalarımızdan mirasdır. Bunun korunması her türlü siyasi ve ideolojik aidiyetin üstünde bir konudur. Milli birlik ve varlığımızda bir kopma olsa da milletimizi tekrar ayağa kaldırmak mümkün olamayacaktır. Bunun devasa faturası da kaybolmuş devlet ve işgale uğramış milli namustur. Özellikle  kapsamındaki evet kararımızda yakın tehditler hakim ve belirleyicidir. MHP meselelere zamanlar üstü bir derinlikle yaklaşmaktadır. Önce ülkem ve milletimdir. Başkaları gibi sorumsuz davranamayız. İstismara bel bağlayamaz aldatma ve kandırmaya heves edemeyiz. Çünkü biz MHP'yiz. Biz nereden gelip nereye gitmek istediğini bilen Türk İslam ülküsünün çelikten bileği Türk'leriz. Partimizin 49. Kuruluş yıldönümünde hatıralarımızı iftiharla anacağız. Bizden alacaklı olan yoktur. Pazarlık arka kapı siyaseti, al ver anlaşması bize yabancı ve uzaktır. Tersini iddia edenler ahlaksızlığın sembolüdür. Üzerimizde yüce Allah'ın himayesi vardır. MHP'nin milli ve demokratik mücadelesinden ürkenler bundan böyle de huzur ve rahat yüzü göremeyecektir. Tarih boyunca fikrimiz vardı şimdi fiziken de varız. Fitnekolikler bilsinler ki ilelebet olacağız. Unutmayın bu kadar haklı olan ve bu kadar hakkı yenen bir dava olmamıştır. İşte biz bu hakkı yedirtmeyiz.

"TÜRK MİLLETİ SANDIKTA KARAR VERECEK"

Türk milleti sandıkta karar verecek. Demokrasi karşıtı cephe ne yaparsa yapsın milli iradenin tescili ile Türkiye'nin önü açılacaktır. Osmanlı'nın son dönem yöneticileri yaptıkları ya da yapamadıkları 600 yıllık imparatorluğu dağılacağını beklemiyorlardı. Geride kalan yüzyıllarda başımıza nelerin geldiğini bilerek yine aynı karanlıklara sapmak isteyenleri bugün tanımlayacağımız tek kavram İHANETTİR. Bir millet bu zillete bir kere düşer, bir devlet bu hatayı bir kere yapar aydın ise bu şuursuzluğu eğer ders çıkarmamışsa tekrarlamz. Dikkat ediniz iki asır önceki çözülmenin aktörleri bugün de karşımızdadır. İşbirlikçi lobiler, batıya tapan yerli misyonerler, taklitçiler, Paris'te olanı kullanarak gelişeceğimizi zanneden ahmaklar, yabancıların denetim ve kontrolüne geçmiş kesimler ile o gün ülkemizi çöküşe götürenlerin tamamı bugün de mevcuttur. Dışarı çıktığınızda etrafınıza bakın o günkü aktörler bugün de vardır ama tek güç bugün mevcuttur. O zaman olmayan kudret bugün vardır. O gün böyle bir siyasal duruş mümkün olsaydı milletimizin tarihi değişecekti. Partimizin bugün ne anlama geldiğini farketmeyenlere söyleyeceğim şey şu; bugün partimizin olmadığını düşünün ve Türkiye'nin nelere gebe olacağını, meydanı boş bulanların nasıl at koşturacağını düşünün.

CHP,HDP,FERÖ,PKK,DEAŞ eli kanlı aydınlıkçılapr, cumhuriyetten geçinen fesat yuvaları ağız birliği etmişcesine MHP'ye saldırıyor. 'Neden evet diyorsunuz?' diyorlar! Size ne? izin ve icazeti sizden mi alacaktık? Bu iftiralara ceva vermek bile zaman israfıdır. Kimsenin peşine takılmıyoruz ancak Kandil kaçaklarının enselerine bineceğimiz günler yakındır

SAYIN ERDOĞAN'I TERCİH EDECEĞİMİZİ HERKES BİLMELİ

CHP, HDP, FETÖ, PKK, DEAŞ.. eli kanlı aydınlıkçılapr, cumhuriyetten geçinen fesat yuvaları ağız birliği etmişcesine MHP'ye saldırıyor. 'Neden evet diyorsunuz?' diyorlar! Size ne? izin ve icazeti sizden mi alacaktık? Bu iftiralara ceva vermek bile zaman israfıdır. Kimsenin peşine takılmıyoruz ancak Kandil kaçaklarının enselerine bineceğimiz günler yakındır. Kameraların karşısına geçen ne üdüğü belirsizler, kalem yobazları partimiz hakkında hüküm veriyorlar. MHP bilirkişisi olanların dün karşımızda hıyanet kusanlar olduğunu biliyoruz. Konu anayasa değişikliği olunca bizim gibi görünüyorlar. Dün halklara özgürlük diyerek ülkücülere kurşun sıkan pusu kuran Perinçekgiller şimdi neredeyse bize ülkücülük anlatacaklar. Bu ne arsızlık! Bu ne ahlaksızlık! 48 yıldır en ağır hakaretlerle üzerimize gelenler bugün MHP'nin ne yapacağını söylüyor. Anayasa değişikliğine evet diyoruz, sancıları budur. Eğer Doğu Perinçek ve 'hayırcı' yoldaşlarıyla Recep Tayyip Erdoğan arasında bir tercih hakkımız olursa, kesinlikle ve istisnasız Sayın Erdoğan'ı tercih edeceğimizi herkes bilmeli ve kafasına sokmalıdır. Bunlar çılgına dönüp kudursalar da millet için 'evet', devlet için 'evet', Cumhuriyet için 'evet', Türklüğün bekası için 'evet' diyeceğiz.

"KARARIMIZIN ARKASINDA 3 KRİTİK DÖNEMEÇ VARDIR"

Cumhurbaşkanlığını halk tarafından seçilmesine direnenler CHP'nin başını çektiği kaos çetesidir. O dönemde demokrasinin çarkını dönenler MHP'dir. O gün bizi eleştirenler bugün yine karşımızdadır. Bu kararımızın arkasında 3 kritik dönemeç vardır. Biri 21 Ekim'de Cumhurbaşkanı'nın halk tarafından seçilmesidir. Bu yolu açan 367 tıkacını koyanlardır. İkinci olarak 10 Ağustos'ta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimidir. Üçüncüsü olarak 15 Temmuz FETÖ terör örgütünün hain kalkışmasıdır. 15 Temmuz'da gördük ki ikinci Sevr yanı başımızdadır. İşgalin eşiğinden döndük. Millet müdahale etmeseydi felaket bizi yiyip bitirecekti. Açıktır ki bu feci olaylar milletin zihninde değişimlere yol açmıştır. Değişim hareketleri normaldir. Allah muhafaza 15 Temmuz başarılı olsaydı, Bosna, Ruanda, Kongo'da yaşanan dram ve iç savaş şartları yaşanabilirdi. Darbeyle son vuruşu yapmak istediler. Fırat Kalkanı ile cevap verdik. Komşu ülkelerdeki yangın büyüdü ve ülkemize tesir etmeye başladı. Milli şuurla karşı durduk. Devlet millet uyumunun tahkim edilmesi görevimizdir. Önce oyunu yukarıdan bozacağız. Küresel güçlerin kanlı tezgahlarını devletle birlik olarak dağıtacağız. Bu nedenle da milletimizin sesini duyacak ve EVET diyeceğiz. Sinsice hilelere takılmayacak ve EVET diyeceğiz. Zemzem ile zehri birleştirenlerin cumhuriyet elden gidiyor diktatörlük geliyor diyenlere bakmayacağız. Biz Türkiye'nin dirilişine EVET diyoruz. Rejim değişikliği diye kızılca kıyamet koparan CHP'nin yalanlarını boşa çıkarmak için EVET diyoruz. EVET diyerek bölücü terör örgütlerine dünyayı dar edeceğiz. Türkiye'yi Alman başbakanına şikayet eden CHP zihniyeti ile yakın hısmı HDP ile sandığın dibine geçecektir. FETÖ'cülerin algı operasyonları tutmayacaktır. Adından halk olup halka alakası olmayanlar referandum sonrası kaçacak delik arayacaktır.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 İstanbul Başakşehir 22 14 4 4 20 46
2 Galatasaray 22 14 2 6 20 44
3 Fenerbahçe 22 12 8 2 20 44
4 Beşiktaş 22 11 8 3 20 41
5 Kayserispor 22 9 8 5 5 35
6 Demir Grup Sivasspor 22 10 4 8 -3 34
7 Trabzonspor 22 8 9 5 4 33
8 Göztepe 21 9 6 6 3 33
9 Kasımpaşa 22 8 5 9 -3 29
10 Yeni Malatyaspor 22 7 7 8 -4 28
11 Bursaspor 22 7 6 9 3 27
12 Akhisar Bld. Genç. 22 7 6 9 -6 27
13 Antalyaspor 22 6 6 10 -13 24
14 Gençlerbirliği 21 5 7 9 -9 22
15 Atiker Konyaspor 22 5 6 11 -7 21
16 Aytemiz Alanyaspor 22 6 3 13 -9 21
17 Osmanlıspor FK 22 5 4 13 -12 19
18 Karabükspor 22 3 3 16 -29 12
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Ümraniyespor 22 12 5 5 16 41
2 Çaykur Rizespor 22 12 5 5 14 41
3 MKE Ankaragücü 22 11 6 5 10 39
4 Gazisehir Gaziantep FK 22 9 8 5 18 35
5 İstanbulspor 22 10 5 7 3 35
6 Boluspor 22 10 3 9 8 33
7 Altınordu 22 9 6 7 6 33
8 Vartaş Elazığspor 22 8 7 7 3 31
9 Giresunspor 22 8 7 7 3 31
10 Balıkesirspor 22 9 6 7 5 30
11 Adanaspor 22 8 6 8 -8 30
12 Erzurum BB 22 7 8 7 1 29
13 Eskişehirspor 22 8 6 8 7 27
14 Samsunspor 22 6 9 7 -6 27
15 Adana Demirspor 22 6 6 10 -5 24
16 Denizlispor 22 5 5 12 -11 20
17 Manisaspor 22 7 2 13 -13 14
18 Gaziantepspor 22 1 4 17 -51 4
    Takımlar O G B M Av P
1 Menemen Belediyespor 23 17 2 4 33 53
2 Afjet Afyonspor 23 15 6 2 27 51
3 Hatayspor 23 15 4 4 25 49
4 Sivas Belediyespor 23 13 7 3 20 46
5 Keçiörengücü 23 13 4 6 30 43
6 İnegölspor 23 12 7 4 9 43
7 Sancaktepe Belediyespor 23 11 8 4 14 41
8 Sarıyer 23 11 3 9 7 36
9 Kastamonuspor 23 10 3 10 7 33
10 Tokatspor 23 8 7 8 -6 31
11 Etimesgut Belediyespor 23 8 5 10 -4 29
12 Eyüpspor 23 7 4 12 -12 25
13 Amed Sportif 23 7 6 10 -2 24
14 Bucaspor 23 6 5 12 -11 20
15 Tuzlaspor 23 5 4 14 -16 19
16 Bodrumspor 23 4 6 13 -18 18
17 Kocaeli Birlik Spor 23 2 3 18 -32 6
18 Mersin İdmanyurdu 23 1 0 22 -71 -18
    Takımlar O G B M Av P
1 Gümüşhanespor 23 14 3 6 21 45
2 Altay 23 13 6 4 18 45
3 Hacettepe Spor 23 11 9 3 20 42
4 Sanliurfaspor 23 13 3 7 12 42
5 Sakaryaspor 23 11 8 4 12 41
6 Bugsaşspor 23 11 6 6 13 39
7 Bandırmaspor 23 11 5 7 7 38
8 Kırklarelispor 23 10 5 8 3 35
9 Niğde Belediyespor 23 10 5 8 -3 35
10 Konya Anadolu Selçukspor 23 8 9 6 -1 33
11 Pendikspor 23 7 7 9 -3 28
12 Zonguldak Kömürspor 23 6 7 10 -8 25
13 Fatih Karagümrük 23 7 2 14 -12 23
14 Kahramanmaraşspor 23 5 8 10 -13 23
15 Fethiyespor 23 4 8 11 -16 20
16 Nazilli Belediyespor 23 4 4 14 -20 17
17 Karşıyaka 23 4 9 10 -10 15
18 Silivrispor 23 2 7 14 -20 13
NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık