Değerler...

  • Dolar 6.2938
  • Euro 7.3957
  • GR ALTIN 242.85
  • ÇEYREK 395.97

Antalya GHSİM Kış Spor Okullarını Açtı

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Antalya’da düzenlenen İl Spor Merkezleri Kış Spor Okulları 31 branşta açtı.

Antalya GHSİM Kış Spor Okullarını Açtı
  • 03 Ekim 2016, Pazartesi 20:18
 İl Spor Merkezlerimizde Kış spor okullarımızla spora devam ediyoruz
İl Spor merkezlerinde 12 ay boyunca 5-18 yaş aralığındaki bir çok çocuğa spor yaptırdıklarını belirten Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.BurhanettinHacıcaferoğlu, Yaz Spor okullarının yaz boyunca çocuklara hizmet verdiğini ve yaz Spor okullarının kış döneminden  Kış spor okulları olarak  devam edeceğini söyledi. Hacıcaferoğlu, 5-18 yaş grubundaki öğrencilerin boş zamanını sporla değerlendirmeleri, kötü alışkanlıklardan uzaklaşmaları için 29 branşta ücretsiz olarak il spor merkezi açacağız. 31 branşta açacağımız kurslar alanında  antrenörlerimiz tarafından  Antalya 10 Bin Kişilik Spor Salonu, Atatürk Spor Salonu, Zeytinköy 100. Yıl Spor tesisleri, Özgecan Aslan Gençlik Merkezi, Akdeniz üniversitesi ve Süleyman Erol Yüzme Havuzu,SüleymanEvcilmen Spor Salonu, Mustafa Asım Cula,Kazım Şenöz ortaokulu,  Nadire Ali Oğuz Konuk ortaokulu, Saime Salih Konca ortaokulu, Ayten Çağıran ortaokulu, Recep Gürbüz Spor Salonu, Varsak kros alanı, Konyaaltı SeturMarina,Döşemealtı Spor Salonu, Kepez Arena Spor Salonu, Kundu Olimpik Sporcu Yetiştirme merkezi, Muratpaşa Belediyesi Yüzme Havuzunda gerçekleştirileceğini kaydetti. Ayrıca Hacıcaferoğlu, Sporun her branşında olmaları için Engelli bireylere de, İl Spor Merkezleri kurslarına katılmaları için davette bulundu. 

İl Spor Merkezleri Kış Spor Okulları branşları hakkında genel bilgiyi www.antalya.gsb.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık