Değerler...

  • Dolar 6.2938
  • Euro 7.3957
  • GR ALTIN 242.85
  • ÇEYREK 395.97

Antalya’nın Yeni Yüzme Hakemleri Göreve Hazır

Türkiye Yüzme Federasyonu ve Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Antalya’da Yüzme Aday Hakem Kursu açıldı.Türkiye Yüzme Federasyonu İl Temsilcisi yardımcısı Orhan kalkan, Antalya’da yapılacak müsabakalarda görev alacak hakemleri yetiştirmek için bu kursu açtıklarını söyledi.

Antalya’nın Yeni Yüzme Hakemleri Göreve Hazır
  • 06 Mayıs 2016, Cuma 1:18
  28 Nisan - 01 Mayıs tarihleri arasında Özgecan  Aslan Gençlik Merkezinde düzenlenen Yüzme Aday Hakem Kursuna kadın erkek 54 aday hakemi katıldı.Yüzme Merkez Hakem Komitesi Hakemi Ahmet Salgın ve R.Dündar Aydınlı tarafından verilen kurs teorik ve uygulamalı olarak gerçekleşti. 4 gün süren eğitimler  sonunda adaylar yazılı ve sözlü sınava katıldı.  Sınavda başarılı olan 54 yüzme aday hakemi Antalya ilinde yapılacak yüzme müsabakalarında görev almaya hak kazandı.
Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.BurhanettinHacıcaferoğluAntalya’da Yüzmede çok sık müsabakalar düzenlendiklerini ve müsabakalarda hakem açığını gidermek için yüzme aday hakem kursu açtıklarını belirtti. Ayrıca Hacıcaferoğlu,  Bir Yüzme sporcusu kolay yetişmiyor, sporcu, 365 gün her gün aralıksız antrenmanlar yaparak müsabakalara hazırlanıyor ve hakemlerimize burada doğru kararlar vermeleri için önemli görevler düşüyor dedi. Yüzme Aday Hakemliği kursunda hakem olmaya hak kazanan tüm aday hakemlere yeni görevlerinde başarılar diledi.
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık